Buzet - Hrvatski Dragovoljac 37:24

RK BUZET - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 37:24. Potop u Buzetu! Ništa od tartufa ovog rukometnog vikenda, a bome ništa ni od bodova za naše rukometne Dragovoljce na gostovanju u Buzetu. Rukometaši Buzeta su bez ikakvih problema savladali seniore Hrvatskog Dragovoljca. Jest da se domaćin nadao pobjedi, baš kao i dugoraćani, ali 13 golova razlike vjerojatno nisu poželjeli ni najveći buzetski optimisti. Domaćin je vrlo rano stvorio prednost, a iz minute u minutu postajalo je sve jasnije da bodovi ostaju u Istri i da se dugoraćani ovaj put neće vratiti "Duće-toursom" kući pjevajući..