Ribola Kaštela - Hrvatski dragovoljac 27:19

U dvoboju 8. kola 1. HRL – jug rukometaši Ribole Kaštela svladali su Hrvatski dragovoljac rezultatom 27:19 (14:11).
Favorizirana Ribola relativno se lako obračunala s Hrvatskim Dragovoljcem u osmoj prvenstvenoj utakmici. Momčad iz Dugog Rata došla je u Kaštela kao jedna od momčadi s donjeg dijela ljestvice, a domaćin se svojom igrom potrudio da gosti tamo još neko vrijeme i ostanu. S druge strane, Ribola je s nova dva boda zadržala korak s vodećima, pa je sada na trećoj poziciji. Domaćin je na samom početku utakmice uspostavio veće vodstvo (4:1, 5:2) i taj razmak uspješno držao do kraja prvog poluvremena. Tijekom nastavka utakmice prednost je porasla, a kad je dosegnuo sedam razlike (23:16) deset minuta prije kraja, bilo je i svima na klupi Dugoračana jasno kome idu bodovi. Neizvjesni derbiji ovih ekipa morati će malo pričekati da Dugoraćani budu što su bili, ili da barenko uđu u formu...

Izvor: Kastela.org

RK Hrvatski dragovoljac: Glavaš, H. Jakelić (4), Topić (1), Bočkaj (4), S. Maleničić, Kaštelančić (1), Kutleša, Milinović, Mikulić (3), Pocrnja, M. Maleničić, B. Jakelić, Varvodić, Zebić (2).
Trener: Marko Galiot