Hrvatski Dragovoljac pobjedio Biograd i zasjeo na vrh tablice

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK BIOGRAD  31:14. U sportskoj dvorani Ribnjak, u Omišu, protekle subote je odigran prvenstveni rukometni susret između domaćina Hrvatskog Dragovoljca i rukometnog kluba Biograd pred 500 gledatelja. Igrali Dragovoljca su čvrsto ušli u utakmicu, s jakom obranom i brzim napadima i atraktivnim pogotcima te su od samog početka kontrolirali i tempo i rezultat utakmice. Agresivna obrana u prvom poluvremenu ostavila je goste iz Biograda na samo pet pogodaka, dok su raspoloženi domaćini "napunili" mrežu gostiju s čak sedamnaest pogodaka. U drugom poluvremenu Dugoraćani nastavljaju u istom tempu, bez onih svojih uobičajenih par "žutih" minuta, a gosti i dalje nisu imali rješenja za razigrani Dragovoljac, te se utakmica završava s konačnim rezultatom 31:14 za Hrvatski Dragovoljac. S obzirom na rezultat i protivnika trener Frane Pleić je dao priliku svim igračima da se dokažu i kombinirao je sastav s mlađim igračima na različitim pozicijama. To je najbolje iskoristio Antonio Bočkaj s sedam pogodaka, a za spomenut su i partije Hrvoja Urličića s tri pogotka, i odlične obrane Stipe Maleničića. Napomenimo da je ovo treća uzastopna pobjeda Dragovoljca u 1.HRL jug, te da Dragovoljac dijeli vrh tablice s ekipom Mladog Rudara koja također ima maksimalni učinak u prva tri kola, ali lošiju gol razliku. Idući tjedan Dragovoljac ide "Duće toursom" i uz navigatora Armanda Terzića na neugodno gostovanje u Rijeku, na megdan ekipi Kozale, no nadajmo se da će se vratiti kući pjevajući, s nova vrijedna dva boda i pozicijom lidera 1. HRL jug.