Pokušavali su izgubiti, srećom nisu uspjeli

RK SPLIT - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  33:34 (17:16). Naš Vagabundo Marko Perić je opet na kopnu, točnije, na parketu dvorane na Gripama i evo prvog rukometnog osvrta ove jeseni na događanja s utakmica Hrvatskog Dragovoljca.
Sinoć smo igrali u gostima protiv mladih momaka iz Splita koji su pružali dosta jak i neočekivan otpor našoj ekipi. Prvo poluvrijeme konstantno Split vodi, Dugoračani nikako da se saberu i povedu.. U 13.minuti ulazi po meni igrač utakmice, Dino Banović, koji je konstantno trpa golove bez muke i uz zeru nauke. No na kraju prvog poluvremena Splićani zasluženo odlaze na predah s vodstvom od 17:16. Moran napomenuti da je navedeni igrač dao 10 golova u rasponu od 17 minuta. Fascinantno. Što bi tek bilo da je koncentriran samo na rukomet..
Drugo poluvrijeme kreće u istom ritmu tanga. Split igra dobro, a mi ih pratimo i čekamo priliku za preokret. Na na našu sreću to se događa sredinom drugog dijela kada uspjevamo malo pobjeći na dva gola razlike (22:24). Od tog momenta opet se igralo gol za gol da bi krajem utakmice Split ima šansu u 55. minuti doći na minimalni zaostatak, ali mladići griješe u napadu i iskusni Marko Galiot Zele daje gol za Dragovoljca za pristojnih gola razlike. Tada je već riješena ova utakmica te do posljednjeg zvuka sirenie nije više bilo rezultatske dileme. Na semaforu je ostalo Split - Hrvatski Dragovoljac 33:34 i moja fešta u Vanille ili Plave Kava je mogla početi.. Forzzzaaa Dragovoljacccc!!!!

Izvor: FB Marko Perić