Rukomet (Ž): Poraz od Triljanki

Kadetkinje OrkanaRK ORKAN - RK TRILJ-PRŠUT VOŠTANE  10:13 (5:8). U subotu s početkom u 9.30 odigrana je utakmica između RK Orkan i RK Trilj PV. Na početku utakmice cure iz Trilja nametnule su visoki ritam koji naša ovaj put porozna obrana nije mogla pratiti, pa se tako na poluvrijeme otišlo rezultatom 5:8 za Triljanke. U drugo poluvrijeme zaigrale smo bolje u obrani, pa smo čak uspijele i izjednačiti, ali za nešto više nije bilo snage. Gošće su iskoristile bezidejnost našeg napada i do kraja otišle na 10:13 i zasluženo pobijedile. Na utakmici su se iskazale: Lucija Ercegović s 5 postignuta gola, Marina Šćurla s 2 postignuna gola, te Marina Banović, Ivana Ribičić i Sara Pecić s postignutim golom ...