Orkan - OSK 2:3

NK ORKAN - NK OSK (Otok) 2:3 (1:3). Nogometna karavana dalmatinskim travnjacima u 1.ŽNJL se nastavila proteklog vikenda. Seniori našeg 100-godišnjaka u nedjelju, 22.4. s početkom u 14 sati na svom igralištu dočekali suseniore OSK-a iz Otoka. Očekivalo se obilje dobre igre i prolom lijepih golova iz vedrog (po AccuWeatheru) nedjeljnog neba nad Dugim Ratom. I bilo je golova, ali u našoj mreži. Opet je Orkan "dao" gostima po friškom proljetnom običaju "dva gola fore" prije nego što su domaći počeli igrati.. Šalu na stranu, gosti su poveli s 2:0 iz dva jedanaesterca. Teško da bi ih hrabri sudac dosudio u Otoku i mirno otišao kući... ali to je neka druga priča. Prednost gostiju smanjio je Luka Jurić potkraj poluvremena, da bi gosti odmah potom povećali vodstvo na 1:3. U drugom dijelu očekivali smo ovog proljeća već više puta viđeni Orkanov potpuni rezultatski preokret u nastavku, no ovog puta unatoč brojnim prilikama pred preotivničkim golom on je izaostao. Orkan je do kraja utakmice uspio samo smanjiti rezultat pogotkom Ivaniševića. Bit će bolje..