Omiš - Orkan 2:2

NK OMIŠ - NK ORKAN 2:2 .Na Ribnjaku je u subotu održan derbi 1.ŽNL, derbi svih derbija između Orkana i Omiša. Nakon mnogo uzbuđenja, golova, penala i promašenih penala podjeljeni su bodovi. Susjedski derbi okončan je bez pobjednika, što je najpravedniji krajnji ishod utakmice kvalitetom ravnopravnih momčadi. Omiš je poveo pogotkom Kuvačića u 13. minuti iz kaznenog udarca. Izjednačio je Luka Jurić, igrač utakmice. Omiš je u drugom dijelu ponovo došao u vodstvo. Ante Marčić zabio je svojima u 70. minuti. Rezultat je na konačnih 2:2 opet poravnao raspoložen Orkanaš Luka Jurić. Spomenimo još da je Omiš imao još jedan penal kojeg Vučemil nija uspio realizirati. Podjela bodova, sasvim u skladu s viđenim u subotu na Ribnjaku.

Svi na Ribnjak na derbi

NK OMIŠ - NK ORKAN. Pozivamo Vas na derbi svih derbija! U subotu, 02.11.2019. u 14 sati seniori Orkana i Omiša susresti će se na travnjaku Ribnjaka, a 90 minuta poslije saznati ćemo tko će koga zafrkavati po omiškim kalama i dugoratskim kafićima. Barem do idućeg susjedskog derbija. Omiš ide po treću poruku u nizu, a Orkanaši po iskupljenje na Ribnjaku, nakon prošlotjednog domaćeg kiksa protiv makarskog Zmaja. Tko će slaviti u subotu? Čija će se pjesma čuti iz svlačionice? Saznati ćemo sve u subotu. Još da i Hajduk pobjedi..

NK OMIŠ - NK ORKAN 2:2 .Na Ribnjaku je u subotu održan derbi 1.ŽNL, derbi svih derbija između Orkana i Omiša. Nakon mnogo uzbuđenja, golova, penala i promašenih penala podjeljeni su bodovi. Za Orkana golove je postigao Jurić, a za domaćina Kuvačić i Marčić. Opširnije u Stadionu na HTV1...