Kninjanke, zakrpajte mriže

Rk OrkanŽRK KNIN - RK ORKAN 26:26. U nedjelju su Dugoratske rukometašice krenule put kraljevskog grada na megdan s mladim i hitrim Kninjankama. Poslije lošijeg izdanja u prvom dijelu Orkanašice su u nastavku zaigrale bolje, povele, da bi u zadnjem napadu domaće igračice uspjele izjednačiti. Balun nije ostao u (šupljoj) mreži ali je "dosljedni" sudački par nakon rasprave priznao pogodak za izjednačenje. Sredinom drugog dijela na sličan način postignuti pogodak iz sedmerca nije priznat igračici Orkana (Tomić). Kninjanke, zakrpajte mriže... U nastavku pročitajte izvješće s prethodne utakmice Orkana protiv Vranjica na domaćem Solinskom parketu ...

RUKOMET (Ž)

Solin, GSD Bilankuša, 28.11.2010.
2.HRL-jug, 8.kolo

RK ORKAN – RK VRANJIC 19:26 (5:11)

Piše: Milan Buljević / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

U derbiju kola zaslužena pobjeda "gošći" iz Vranjica! Utakmica je odlučena već u prvom poluvremenu kada su Vranjičanke izvrsnom igromu obrani stvorile odlučujuću prednost. Kod Dugoračanki istaknula se tek mlada Lucija Ercegović, kod Vranjičanki efikasna je bila Božić, a pogotovo Maras.