Sloga - Orkan 2:1

NK SLOGA - NK ORKAN 2:1 (1:0). Igrala se i u Mravnicima, baš kao dan prije na Poljudu, vrlo uzbudljiva završnica. Orkan je u sučevoj nadoknadi imao "aktivan" rezultat, 1:1, bod "čoknut" na strani, no tako nije mislio i Toni Katić, centarfor Sloge koji je u sučevoj završnici, a igrala se 93. minuta, zabio pobjedonosni gol za Slogu i domaćinu ostavio sva tri boda. Šteta. "Respect!" domaćinu koji je poveo već u 8. minuti preko Bože Andabaka. Izjedačio je Luka Jurić u 80. minuti. I taman kad smo pomislili... No dobro, biti će bolje, duga je i naša cesta.. a obilaznice nema niti će je tako skoro biti. Za Orkan su u Mravincima nastupili Baučić, Pavić, Mušac (od 46. Grubiša), Baraban, Sočo, Marčić, Jurić, Mandurić, Predojević (od 74. Vuknić), Biočić i Mudnić-Pulje (od 68. Bekavac) i Drago Čelić na trenerskoj klupi.

NAJAVA

MB

Ipak u nedjelju, 22.10. s početkom u 15 sati u Mravincima će se održati prvenstveni nogometni susret seniora Sloge i Orkana. Utakmica je to 7. kola 1.ŽNL. u kojoj Orkan traži nastavak dobre serije rezultata. Podsjetimo, u proteklim kolima Orkanaši su kod kuće svladali Hvarane i uzeli bod Zmaju u Makarskoj.