Jadran - Orkan 2:0

NK JADRAN (T) - NK ORKAN 2:0 (1:0). Dva prekida bila su dovoljna da Jadran rutinski dođe do nove pobjede na svom terenu u Tučepima. U prvom poluvremenu zabio je Šalinović iz slobodnog udarca s 20 metara, dok je konačnih 2:0 postavio Ćuže udarcem glavom nakon ubačaja Ereša iz kuta. U 83. minuti bilježimo stopostotnu priliku za pogodak Batinovića, no istako se golman domaćina i spriječio počasni pogodak Orkana. Bit će bolje drugi put..

MB

el classico

NAJAVA

NK JADRAN (T) - NK ORKAN. Ipak u nedjelju, a ne u subotu kako je najavljeno, 11 Orkanaša će se u 14:30 sati u Tučepima suprostaviti 11-orici Jadranaša u 9. kolu 1.ŽNL. Nadamo se da je Jadran još u svečarskom raspoloženju u kojem je prije dva-tri dana povodom proslave pola stoljeća igranja nogometa u Tučepima ugostio splitske bijele. Ranjeni Hajduk nije baš bio "galantan" gost pa je počastio slavljenika sa 5 golova u mreži, a mi se nadamo da će barem upola tako "galantni" biti i seniori našeg Orkana na nedjeljnom "afterpartiju" na travnjaku u Tučepima. A još ako je ostala koja bočica likarije s fešte moglo bi biti veselo i poslije utakmice na povratku. Ajmo naši! Do pobjede..