Prikupljaju se sredstva za nabavu novih električnih orgulja

Nakon nešto više od 25 godina, starim orguljicama koje su uredno radile u našoj crkvi Sv. Josipa u Dugom Ratu, došao je kraj. Više ih nije moguće popraviti ili zamijeniti novim dijelovima jer se radi o dosta starom modelu. Potrebno je kupiti nove električne orgulje što zahtjeva i ne baš mali iznos novca. Stoga je predragocijena svaka donacija naših župljana i mještana Dugog Rata kako bi se glazbeni život u našoj župi mogao što prije nastaviti, poručuju iz župnog odbora. Svoj doprinos za nove orgulje možete donijeti župniku prije ili poslije mise ili tokom dana u župnom uredu. Hvala! ...

OBAVIJEST SVIM ŽUPLJANIMA

Prikupljaju se sredstva za nabavu novih električnih orgulja

Prikupljaju se sredstva za nabavu novih električnih orgulja

 

Povezani članci

Who's Online

We have 131 guests and no members online