Zornice u Dugom Ratu

U našoj župi Svetog Josipa u Dugom Ratu opet od ponedjeljka, 2.12.2019. počinju intenzivne duhovne pripreme za proslavu nadolazećeg Božića. Jedan od vidova pripreme biti će i rane svete mise u zoru, popularne Zornice. Svete mise zornice održavati će se našoj župi svakog dana tijekom došašća osim nedjelje s početkom u 6 sati. Ujutro. Naša župa se kao rijetko koja može pohvaliti s mnoštvom vjernika koji u ranu zoru, prije posla ili drugih obveza, odlaze na svetu misu i tako započinju svoj dan s Gospodinom. Neka nam svete mise zornice pomognu na našem putu za što boljom pripravom za Božić, koji je naš najradosniji blagdan, poručuju iz dugoratske župe. Srca gore, evo zore!

zornica

Hipsterski advent

Povezani članci

Who's Online

We have 331 guests and no members online