Torcida kup: Sv.Josip Dugi Rat u finalu!

Dugorački balunjeri odlično napreduju u Torcida kupu. U četbvrtfinalu mlađeg dijela turnira svladali su ekipu Dugopolja, uvjerljivo, rezultatom 4:0.  Malonogometna ekipa Sv. Josip Dugi Rat otišla je i korak dalje, pobjedom rezultatom 1:0 nad ekipom Zlatko Cement AŠ Kružni Tok ušla je u finale TORCIDA KUPA! Torcida kup je sigurno jedan od najpoznatijih malonogometnih turnira u Hrvatskoj na kojem je ove godine zaigralo čak 106 ekipa. Želimo našim momcima puno sreće večeras u finalu.I doček u Dugom Ratu na razini vatrenih..

Izvor: Dalmatinski portal

Dugorački balunjeri odlično napreduju u Torcida kupu. U četbvrtfinalu mlađeg dijela turnira jučer su svladali ekipu Dugopolja, uvjerljivo, rezultatom 4:0.  Ako u prošloj utakmici favorit nije opravdao svoju ulogu, u ovoj je to učinio. Prvo lagano ispitivanje snaga. Dugopolje se je nekako tražilo, djelovalo nesigurno, ali ipak propustilo jednu vrhunsku šansu za povesti. Golovima Roguljića i Mandurića u razmaku od tri minute sv.Josip je zakoračio prema polufinalu. Ipak nakon toga Dugopolje se je pribralo i probudilo. Nekoliko propuštenih šansi s obje strane, Dugopoljaca da se vrate u utakmicu, a Dugoraćana da je zaključe držalo je neizvjesnost, da bi Bradarić sa svoja dva gola u posljednjih nekoliko minuta zaključilo ovu priču. Dugoraćani su u polufinalu Torcida kupa.