Druga momčad Hrvatskog Dragovoljca prvi put poražena ove sezone

RK Hrvatski Dragovoljac 2 – RK Metković Mehanika 2  25:26. Druga momčad Hrvatskog Dragovoljca protekle je subote odigrala utakmicu i sportskoj dvorani "Faks Helizim" na Ribnjaku protiv uvijek nezgodnih nam gostiju iz Metkovića koji su nakon 60 minuta epske borbe uspjeli odnijeli kući dva boda iz Omiša. Dragovoljac je dobro otvorio utakmicu, ali nakon konsolidacije igre, gosti prelaze u rezultatsku prednost te prvo poluvrijeme završava rezultatom 9:13. U drugom poluvremenu Dugoračani znatno bolje reagiraju u napadu, ali i dalje gosti iskorištavaju nepovezanu obranu i neforsirane greške. Na kraju je Dragovoljac  imao priliku izjednačiti, ali u zadnjoj minuti momci Marina Stipičića nisu realizirali dva napada, te utakmica završava s 25:26. Srećom Dragovoljac ostaje na diobi prvog mjesta u 3.HRL jug, zbog poraza Solina 2, što je odlična uvertira za nedjeljni derbi u Gospinom polju, tj. okršaj s "mrskim" Gosparima, Dubrovčanima!

Piše: Stipe Tokić / RKHD.hr