Liga prvaka: Olmissum - Viimsi 9:1

U preliminarnoj rundi Lige prvaka futsal prvak Hrvatske omiški Olmissum svladao je estonsku Viimsi Smsrahu 9:1 (6:0) i tako izborio prolazak u daljnju fazu natjecanja. Momčad Duje Maretića na domaćem se parketu Ribnjaka lako obračunala s Estoncima, već u 13. minuti bilo je 5:0. Dva pogotka za Olmissum zabili su Kustura i Jurlina, jednom su se u strijelce upisali Horvat, Pavić, Juretić i Jurić, a jednom je u vlastitu mrežu zabio Merkurjev, koji je ujedno zabio i počasni pogodak za goste u 36. minuti. Malonogometaši Olmissuma iz Omiša tako su se uvjerljovo plasirali među 32 najbolje futsal momčadi u Europi. Lige prvaka se nastavlja sredinom siječnja 2021. Čestitke igračima i treneru!

Liga prvaka: Olmissum - Viimsi

DP, MB

Omiški futsal majstori i prvaci države, Olmissum, večeras u preliminarnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka na svom parketu na Ribnjaku dočekuje estonskog prvaka FC SMS Viimsi. Utakmica je na rasporedu u subotu s početkom u 20 sati, bez pruisustva gledatelja, ali uz izravan prijenos na ekranima Hrvatske nogometne televizije.

Ove sezone se UEFA Futsal Lige prvaka igra po nokaut sistemu, pa jedna momčad večeras odmah ispada. Druga pak ulazi među 32 najbolje europske momčadi.

Zaželimo od srca našim susjedima da to budu oni.