Mjesni izbori: Prepoznaj one koje imaju volje radit

U nedjelju, 25. travnja 2010. u Općini Dugi Rat održati će se izbori za Vijeća mjesnih odbora. Dućani će tako za par dana moći glasati u turist birou Duće, Dugoraćani u prostorijama Općine Dugi Rat, Orijani i Maloraćani u osnovnoj školi "Jesenice" u Oriju, Sumpetrani u turist birou Sumpetar, dok ostali mještani Jesenica svoje predstavnike mogu odabrati u prostorijama škole "Jesenice" na Krilu. U nastavku teksta nalaze se liste kandidata za vijeće mjesnih odbora s područja naše Općine. Svi vi što grintate na "milijun malih sitnica" koje se mogu bolje rješiti ili urediti u našim malim "mikro" sredinama, možete slobodno i dalje nastaviti s grintanjem u vjetar. Možete, naravno, pokušati nešto i promjeniti. Za početak prepoznati i odabrati ljude koji doista mogu ili za koje smatrate da mogu poduzeti nešto, organizirati, potaknuti i na poslijetku učiniti da se materijalizira neka od brojnih ideja za poboljšanje kvalitete života u našoj maloj zajednici, kako se to obično lipo kaže. Dakle, nedjelja, 25. travnja, zaboravite na strančice i stranke, glasajte za ljude koji mogu učinit nešto pozitivno u svojoj sredini, naravno, uz podršku i dobru suradnju s našom Općinom Dugi Rat i njenim djelatnicima ...


izboriIZBORI ZA VIJEĆA MJESNIH ODBORA OPĆINE DUGI RAT
 


Piše: Mladen Banović


Duće


1. Biračko mjesto za područje Mjesnog odbora Duće u TURIST BIROU DUĆE u Dućama, Poljička cesta Vavlje 2.


Obuhvaća područje naselja Duće, odnosno birače sa adresama Puta stare Duće, Dočine I, Poljička cesta Dočine, Poljička cesta Glavica, Glavica I, Glavica II, Glavica III, Poljička cesta Golubinka, Golubinka I, Golubinka II, Golubinka III, Poljička Cesta Vavlje, Vavlje I, Vavlje II, Vavlje III, Vavlje IV, Poljička cesta Rogač,Rogač I, Rogač II, Rogač III, Rogač IV, Rogač V, Poljička cesta Luka, Luka I, Luka II, i Luka III. I staro selo Duće.

 

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)

IVAN VRDOLJAK
ANDRO ŠKARICA
BRANKO BLIZNAC
TOMISLAV ŠKARICA
JOSIP VOJNOVIĆ
MIRJANA ŠKOBALJ
JOSIP BANOVIĆ

2. HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA (HDS)

ANÐELKO ŠKOBALJ
ŽELIMIR JURIČEVIĆ
BORIS ERCEGOVIĆ
BRANIMIR VOJNOVIĆ
DAMIR BAKOTA
KARLO FARIĆ
SLAVICA TIČINOVIĆ


3. HRVATSKA NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI (HNS),
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)

BRANKO ŠKARICA
ÐANKI VOJNOVIĆ
DAVOR VUKOVIĆ
DIANA MARIĆ
TONĆI VULIĆ
BRANKO VOJNOVIĆ
NEDILJKO JURIŠIĆ


4. HRVATSKA STRANKA PRAVA (HSP)

MILAN VOJNOVIĆ
BRUNO KEGALJ
ANTE VRLJIĆ
ANTE VOJNOVIĆ
STANKO ŠKOBALJ
MARIJO BAKOTA
ŠIME TIČINOVIĆ


 

Dugi Rat2. Biračko mjesto za Mjesni odbor Dugi Rat, u prostorijama OPĆINE DUGI RAT, u Dugom Ratu, Poljički trg 1. prvi kat (Vijećnica)

Obuhvaća birače na području Dugog Rat sa adresama Vladimira Nazora, Jure Kaštelana, Hrvatske mornarice, Matije Ivanića, I.G.Kovačića, Jadranska ulica, Trg kralja Tomislava, Žilića potok, Bana Jelačića, Mosorska, Stjepana Radića, Hrvatskih velikana, Zagrad, Mile Gojsalića, Poljička cesta do broja 111 na zapadu.


 
1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)

JOSIP ČIKOTIĆ
IVAN BUCIĆ
KRUNOSLAV BANOVIĆ
PETAR PAVIĆ
SVETOMIR JAKOVLJEVIĆ
STANKO ČULIĆ
BORISLAV PIVAC

2. HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA (HDS)

JURICA PAVIĆ
JURE LUKIN
MARIO MATIJEVIĆ
IVAN PAVKOVIĆ
IVAN RIBIČIĆ
GORAN MLADIN
MIJO POPOVIĆ

3. HRVATSKA STRANKA PRAVA (HSP)

TOMISLAV TOKIĆ
NIKOLA BILIĆ
DALIBORKA RESTOVIĆ
SANDRA MILJAK
NEVEN PAVLIĆ
MARINO KLARIĆ
IVICA DUJMOVIĆ

 

Orij i Mali Rat3. Biračko mjesto za Mjesni odbor Orij i Mali Rat, u OSNOVNOJ ŠKOLI «JESENICE» u Oriju, Ðački put 10.

Obuhvaća birače s prebivalištem u Oriju i Malom Ratu u ulicama Soline, Put Meja, Put borića, Hrvatskih velikana od broja 17 na istoku, Poljička cesta od broja 109 na istoku, Ðački put, Put kruga i Gomiličine, selo Krug.HRVATSKA DEMIKRATSKA STRANKA (HDZ)

SLAVKO PETRINA
FILIP BRNIČEVIĆ
ANTONIJA ČORIĆ
DARKO OČAŠIĆ
IVAN KADIĆ


NEZAVISNA LISTA, NOSITELJ ANTE LOZIĆ, POK. FRANE

ANTE LOZIĆ,p. Frane
IVAN ČOPAC
ANTE IVANIŠEVIĆ
MATE KADIĆ
MATE ŽILIĆ


NEZAVISNA LISTA, NOSITELJ ANTE LOZIĆ, IVANA

ANTE LOZIĆ, Ivana
BOŽIDAR BRNIČEVIĆ
DAMIR ERCEGOVIĆ
JULIJANA LOZIĆ
IVAN VUKUŠIĆ


NEZAVISNA LISTA, NOSITELJ VLATKO TOMIĆ

VLATKO TOMIĆ
ANTONIO BARABAN
TANJA KADIĆ
SONJA PETRIĆ
ANTONIO ČOPAC


 

Sumpetar4. Biračko mjesto za Mjesni odbor Sumpetar, u TURIST BIROU u Sumpetru, Poljička cesta 24.

Obuhvaća birače sa prebivalištem u Sumpetru i Suhom Potoku, odnosno ulice Ante Starčevića, Antuna Gustava Matoša, Bili brig, Sikirica od broja 38, Ljudevita Gaja, Petra Gumaja, Poljička cesta Suhi potok do broja 20 (uključivo), Poljička cesta Sumpetar, Put Sv. Roka, Stjepana Radića, Suhi Potok, Sumpetar, Vrilo, Augusta Šenoe, Sita, selo Zeljovići.

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)

DOMAGOJ KLARIĆ
TOMISLAV ZEMUNIK
DAMIR IVANIŠEVIĆ
MISLAV MIKIĆ
DANIJEL RAKO


HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA (HDS)

TONČI VUKOVIĆ
ZDRAVKO FRANIČEVIĆ
ZDRAVKO STANIĆ
IVICA NAZOR
IVAN ZEMUNIK


HRVATSKA STRANKA PRAVA (HSP)

TONČI TRGO
SANJA ZEMUNIK
ZORAN KALEBIĆ
TIHOMIR ZEMUNIK
MARIJO KLARIĆ

 

Krilo5. Biračko mjesto za Mjesni odbor Krilo-Jesenice, u OSNOVNOJ ŠKOLI «JESENICE» u Krilu, Sv,. Nikole 2.

Obuhvaća birače s prebivalištem u Krilu- Jesenice i Bajnice-Jesenice odnosno ulice Bajnice, Duboka, stare Jesenice, Kosovac, Krilo Jesenice, Močila, Poljička cesta Bajnice, Poljička cesta Krilo, Pomorska ulica, Punta, Put Močila, Put Vezike, Sveti Nikola, Sikirica i Poljička cesta Suhi Potok od broja 22. 

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)

LJUBOMAN KARAMAN
ZDRAVKO RAKULJIĆ
HRVOJE JURIČEVIĆ
DUJE PIVČEVIĆ
LJUBICA KARAMAN
NADA KARAMAN
ARSEN ERCEGOVIĆ


HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA (HDS)

IVICA JOVANOVIĆ
DALIBOR KALAC
ELVIRA KRUŽIČEVIĆ
MATILDA VUKOVIĆ
IVO RAKULJIĆ
DARKO SPAIN
IVAN VUKOVIĆ


HRVATSKA NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI (HNS)
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE (SDP)

DUŠKO ŠAROLIĆ
LUKA IVANIŠEVIĆ
SRÐAN ERCEGOVIĆ
ANTE ERCEGOVIĆ
STANISLAV DOMINOVIĆ
ÐURÐICA KARAMAN
DUJE TOMAŠ


HRVATSKA STRANKA PRAVA (HSP)

ZVONIMIR TOMAŠ
MARIO RAKULJIĆ
JOŠKO ŠAROLIĆ
IVO MLADIN
FRANE ERCEGOVIĆ
PERE VUKOVIĆ
LJUBIŠA IVANIŠEVIĆ

 
 

izbori