Osvrt na jesenički novogodišnji turnir u balotama

Jesenički novogodišnji turnir u balotama okupio je 80-tak ekipa iz naše županije Jesenički novogodišnji turnir u balotama okupio je 80-tak ekipa iz naše županije i zasigurno je jedan od masovnijih, a bome i kvalitetnijih balotaških turnira organiziranih u posljednje vrijeme. Finalna utakmica održana je u nedjelju, a nastupile su ekipe iskusnih balotaša u sastavu Mate Kesić (Trolokve) i Marijan Botica (Ruda) protiv ekipe caffe bara "SAX" sa Pazdigrada iz Splita, Marka Plazonje (Sedramić) i Ante Božića (Cvrljevo) i Ivica Tešija (Ogorje), a završilo je rezultatom 16:12 i 16:15. Treće i četvrto mjesto podijelile su ekipe Dalibor Zemunik s Maloga Rata i Anđelko Škarica iz Duća protiv još jedne ekipe caffe bar "SAX", u sastavu Igor Žuljević i Dragan Šiško. Prvoplasirana i drugoplasirana ekipa uz 200-tinjak vatrenih navijača pored zjoga nagrađene su novčanim iznosom i peharima, koje im je uručio Romeo Tomaš, predsjednik jeseničkog kluba ...


BALOTE U JESENICAMA


Balote u Jesenicama


Piše: Davor Grgat

Najbolji pucač ovoga turnira je Petar Milavić – Prć. Za najboljeg igrača, odnosno magistra balota u Jesenicama specijalno priznanje je dobio Nedo Sekelez-Vuk iz Lovreća.

Prigodni govor održao je Dado Klarić, a svim sudionicima ovog najmasovnijeg dvoranskog turnira zahvalio se Romeo Tomaš, koji je najavio već idućeg tjedna pripreme - za novi turnir! ...Balote u Jesenicama

Povezani članci

Who's Online

We have 440 guests and one member online

  • admin