HRK Orkan - ŽRK Sinj 21:22

Detalj s utakmice HRK Orkan iz dugog RataHRK ORKAN - ŽRK SINJ  21:22 (12:12). Još jedan poraz sa golom razlike. A šta reć, možda najbolje ponovit ono šta je reka naš trener -  "Ni onaj gore nije uz nas..". Na utakmicu se krenilo sa nadom da ćemo osvojit dva boda, ali se u nju ipak ušlo slabo i već na početku gubili smo 1:4. Trener je zazva time-out i nekako smo posložili redove i došli do 5:5. I taman kad smo pomislile da ćemo dalje tako, novi peh, Meri se ozljedila. A-ja-jaj... Unatoč maloj pomutnji nastavljamo odlučne dobiti ovu utakmicu, ali nikako ne uspjevamo napravit osjetniju razliku, već se igra gol za gol. Poluvrijeme ipak završava neodlučeno - 12:12. A poslije odmora, u nastavku ...

2. HRL-jug

Ni onaj gore nije uz nas..

Detalj s utakmice HRK Orkan iz dugog Rata

HRK ORKAN - ŽRK SINJ  21:22 (12:12)

Piše: Danijela Čulić

Detalj s utakmice HRK Orkan iz dugog RataU nastavku isto igra se gol za gol do 39. minute kada napokon stvaramo prednost od 2 gola (17:15, 19:17).

Tu prednost uspjevamo održati do pred sam kraj utakmice, kada olako dozvoljavamo gošćama iz Sinja da izjednače rezultat i na kraju pobjede sa golom prednosti.

Detalj s utakmice HRK Orkan iz dugog RataSuce ne želim spominjati, ali ono kako su sudili nadam se da se više neće ponovit nikome, pogotovo šta su nam delegirani i sljedeću utakmicu protiv Makarske.