RK Vranjic - ŽRK Orkan 19:21

rukometašiceRK VRANJIC - ŽRK ORKAN  19:21 (5:11). U zadnjoj pripremnoj utakmici prije početka rukometnog prvenstva sastale su se ekipe Vranjica i Orkana (prije tjedan dana pobijedile su djevojke Vranjica rezultatom 21:18). Za razliku od prošlotjednog susreta orkanašice su bile konkretnije i čvršće u obrani, za razliku od prošle utakmice preciznije i u kontrama... U završnici je bilo napeto, no dugoraćanke su se pribrale i završile utakmicu u svoju korist (19:21) ...

20.09.2007. Solin
Prijateljska utakmica

RK VRANJIC - ŽRK ORKAN  19:21  (5:11)

RK VRANJIC:

Rubeš, Klišanin, Caktaš, Šitum(9), Borozan, Božić(3), Maraš(1), Nuhnović(3), Strunje, Mihovilivić(1), Grubišić, Maretić, Burilović(2), Vrdoljak

ŽRK ORKAN:

M.Banović, Jelčić (1), I.Banović, Voloder (2), Grgat, Čulić (3), Ercegović(6), Mistrić (5), Grubiša, Zaratin (4), Čepić

orkanašiceUtakmica je počela nervozno i čvrsto tako da se prvi zgoditak čekao punih 5 minuta. Nakon toga do 16.minute igra se gol za gol (5:5), da bi od 16. minute igrale samo dugoraćanke i do poluvremena napravile seriju od 6:0.

U nastavku gošće počinu jako kao u prvom poluvremenu i povečavaju rezultatsku razliku na 7 golova (14;7). Nakon toga domaće igraju "flastera" na Čulić što dovodi do nervoze, bespotrebnih grešaka u napadu pa se i vodstvo polako smanjuje, da bi u 55. minuti domaće došle na samo gol zaostatka (18:19).

Ipak zadnjih 5 minuta dugoraćanke su se pribrale i završile utakmicu u svoju korist (19:21).