Nogomet: Nije gotovo dok Dubovac ne kaže da je gotovo

ORkanNK ORKAN - NK MLADOST 3:2 (1:0). Domaćinu je tek treće vodstvo na utakmici i pogodak Dubovca u 86. minuti bilo dovoljno da utakmicu riješi u svoju korist i osvoji važne bodove koje ga još drže u utrci za prvaka lige (iako je Uskok odmakao). Orkan je poveo pogotkom Jure Žilića, potom se mreže nisu tresle do 56 minute kad je Erceg izjednačio. Brzonogi Šarić je desetak minuta poslije opet doveo Orkana u vodstvo. Nervoza se uvukla i među publiku kad je Grabovac opet izjednačio. Pobjedu je Orkanu donio Dubovac u samoj završnici ...

NIJE GOTOVO DOK DUBOVAC NE KAŽE DA JE GOTOVO

Dugi Rat. Igralište SRC 'Dalmacija'. Gledatelja 150.

goolSudac: Mario Šetka (Ploče) 6.5.

Strijelci: 1:0 Jure Žilić (9), 1:1 Erceg (52), 2:1 - Šarić (64), 2:2 J.Grabovac (76), 3:2 Dubovac (86).