Nogomet: Neretva Omiš 2:0

nogometNERETVA - OMIŠ 2:0 (0:0). U prvom dijelu domaćini su bili najbliži golu u 45. minuti, kada je najprije zaprijetio Buljubašić, a nakon kornera udarac Glavana obrana Omiša je izbacila sa same crte. Neretva je do vodstva došla u 58. minuti. Korner je izveo Brečić, a najviši u skoku Kuran koji je glasom pogodio nebranjeni dio gola. Do povećanja prednosti Neretva je došla u 77. minuti, golman Z. Bubalo je dugim izbačajem pronašao Gujinovića koji je izbio sam ispred Vukovića i sigurno ga savladao. Gosti su samo u 80. minuti opasno zaprijetili, ali je udarac Bilića odlično zaustavio vratar Bubalo . ..

Piše: Božidar Lovrić / Slobodna Dalmacija