Malačka: Održana brdska auto utrka, Szasz Laszlo najbrži

Na tradicionalnoj međunarodnoj brdskoj auto utrci na stazi dugoj 4 kilometra od Trolokava do Malačke koja se održala u nedjelju pobijedio je Szasz Laszlo iz Dubrovnika, drugo mjesto zauzeo je Duda Grzegorz iz Poljske i treći je bio Robert Bradarić iz Solina. Čari ulaska u ciljnu ravninu nije osjetilo 15 vozača, uglavnom zbog izlijetanja sa staze, ali na sreću bez ozljeda vozača kojima preostaje čekati sljedeću godinu kako bi mogli ući u cilj jedne od najvećih brdskih auto utrka u našoj zemlji. Ovogodišnji jubilarni 20. festival brzine kojeg organizira SAK Split okupio je 96 vozača iz BiH, Crne Gore, Poljske i Hrvatske, a utrku je završio 81 vozač. Ovu godinu se utrka bodovala u šest različitih konkurencija, od FIA CEZ Prvenstva Srednjoeuropske zone, Prvenstva Republike Hrvatske za vozila turističke, sportske i povijesne kategorije, Šampionate Crne Gore i Bosne i Hercegovine te Prvenstvo Regije Jug HAKS-a (Dalmacija).

BRDSKA AUTO UTRKA - 20. NAGRADA MALAČKA - SV. DUJAM 2017.

Izvor: Kastela.org