Rukomet (Ž): U Sinju pobjeda i poraz

djevojčice OrkanaRK CETINA - HRK ORKAN  15:3 (10:2); RK CETINA – HRK ORKAN  9:26 (5:11). U okviru trećeg kola Županisjke rukometne lige mlade dugoračanke gostovale su kod Cetine, u Sinju. Mlađe djevojčice (1998) odigrale su ispod svojih mogućnosti, sa previše pogrešnih dodavanja i tehničkih pogrešaka, pa ništa osim uvjerljivog poraza od mora se priznati ovog puta puno boljih domaćih cura nije se moglo ni očekivati. Nešto starije djevojčice (1998) Orkana bile su puno uspješnije, dobro su odigrale i uvjerljivim rezultatom svladale svoje vršnjakinje ...

Piše: Vinka Mimica

orkanašiceU Sinju se odigrala utakmica između R.K. „Cetina“ i H.R.K. "Orkan“. Utakmica je počela jako dobro. Povele smo u vodstvo što smo i zadržale da kraja. Ekipa iz Sinja se nije baš snašla te smo ostale na poluvremenu 5:11 za nas. U drugom poluvremenu koristimo stvorene prilike te zadržavamo prednost do kraja.

U ovoj su se utakmici iskazale Lucija Ercegović s 10 postignutih golova, Marina Šćurla s 8 postignutih golova te Antica Mimica na golu.