Perišić zabio dvaput za mlade 'vatrene'

Ivan PerišićMladi hrvatski nogometaši izborili su remi protiv reprezentacije Srbije u Kragujevcu te su osigurali nastup na doigravanju za EP u Danskoj, a nakon ždrijeba će saznati i posljednju prepreku na putu prema europskoj smotri koja je na rasporedu iduće godine. Srbija je povela već u trećoj minuti preko Šćepovića nakn propuha u hrvatskoj obrani, a naši su mladići izjednačili nakon ubačaja iz kornera 10 minuta kasnije pogotkom Ivana Perišića. Ista situacija ponovila se u 31. minuti - ubačaj iz kornera, naklon Perišića i 2:1 za Hrvatsku. Đuričić je pred kraj utakmice uspio izjednačiti na 2:2, no to je bilo dovoljno Ladićevoj 'vatrenoj' mladosti za prvo mjesto u grupi. Perišić je u dva navrata bio blizu i trećem pogotku, no jednom je obrana Srbije na vrijeme zaustavila protok lopte, a nedugo poslije Omišanin je pucao preko gola.

Izvor: Sportnet.hr